tr

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Birlik klima olarak müşterilerimizin memnuniyeti bizler için çok önemli.Kafanızda soru işareti kalmaması için daha önceki müşterilerimizin sorduğu soruları sizler için derleyip cevapladık. İzmir içi klima bakım ve servisi konusunda sizler için en iyisi olmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Sadece evler için mi hizmet veriyorsunuz ?

İş yerleri , fabrikalar , evler kısacası nereye klima hizmeti gerekiyorsa uzman kadromuz ile sizlere profesyonel ve 100% memnuniyet garantili hizmet veriyoruz. Referanslar bölümümüzden hizmet verdiğimiz küçük,büyük iş yerlerini görebilir daha detaylı bilgi için 0 507 394 06 76 bizi arayabilirsiniz.

İnverter klima nedir ve sizde var mı ?

İnverter klimalar eski model klimalara nazaran yüksek verimlilikte çalışan ve diğerlerine göre daha hızlı soğutma/ısıtma yapabilen klimalardır. Oldukça hesaplı ve çevre dostudur.
Bizde müşterilerimiz için inverter klima satışı,bakımı,montajı ve temizliği hizmeti veriyoruz.

Klima temizliği yapıyor musunuz ?

Tüm klimalara İzmir içinde klima temizliği hizmeti veriyoruz. Klimanızın markası modeli ne olursa olsun sizler için klimanızı detaylıca temizliyoruz.Bu işlemi etrafı dağıtmadan ve kirletmeden yapıyoruz.

Önceden taktırdığımız klimanın yerini değiştirebilir misiniz ?

İzmir ‘de klima demontajı hizmetimiz mevcuttur. İsterseniz klimanızın yerini değiştiriyor isterseniz de klimanızın demontajını temiz bir şekilde yapıyoruz.

Whatsapp
Fırat Nişancıol
Fırat Nişancıol
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?